Проведення електронних торгів через майданчик «Української універсальної біржі»

Вже декілька років поспіль торгово-ресурсна біржа «УУБ» займається реалізацією конфіскованих товарів боржників банків та банкрутів. Такі товари як: об’єкти малої приватизації, нерухомість, транспортні засоби, одяг дорогоцінні речі та прикраси, енергетичні ресурси, різноманітна сировина, професійне обладнання та інші, можуть бути конфіскованими у фізичної особи, в залежності від рішення суду.

Кожного дня на біржі публікуються сотні нових оголошень, на яких беруть участь понад 3 000 учасників, серед яких звичайні українці, вітчизняні та міжнародні підприємства, а також компанії-трейдери. Вони можуть безперешкодно купувати конфісковане майно безпечно та прозоро. Працівники електронної системи стежать за усіма діями учасників сайту, аби всі кроки були відповідно до встановленого регламенту. Якщо хоча б один пункт буде порушено – учасник більше не зможе проводити будь-які операції на сайтах біржі. Також під час проведення онлайн аукціону, за процесом стежать фахівці, волонтери та громадські діячі. Коли учасник порушить умови аукціону, він може бути дискваліфікований. Система захисту працює дуже чітко, тому біржа може уникнути спроб шахрайства, бюрократії, дискримінації між учасниками та корупції.

Як взяти участь в онлайн аукціоні торгової біржі «Української універсальної біржі»?

Кожен, хто бажає отримати змогу брати участь в онлайн торгах через торгову біржу «Українську універсальну біржу», повинен виконати декілька послідовних кроків:

  1. Пройти реєстрацію на офіційній сторінці системи www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/auktsyon-lesa-v-elektronnoj-systeme-prozorroprodazhy/;
  2. Обрати необхідний лот та подати заявку на участь у ньому;
  3. Дочекатися старту аукціону;
  4. Позмагатися з іншими учасниками та перемогти.

Новим учасникам електронної біржі буває складно відразу зорієнтуватись під час створення аукціону, чи під час його проведення. Саме для цього на YouTube каналі біржі є навчальні відео, на яких досвідчені працівники біржі пояснюються усі тонкощі у роботі системи.

Крім того, у будь-якого учасника біржі є можливість скористатись послугами персонального менеджера біржі. Він у режимі 24/7 готовий дати повну відповідь на виниклі запитання клієнта й допомогти у роботі з сайтом. Він приймає заявки через гарячу лінію, електронну пошту та Телеграм-бот.