Продаж лісу за доступними цінами через систему Прозорро.Продажі

У 2019 управління Державного агентства лісових ресурсів підписало меморандум про взаємовигідну співпрацю з держпідприємством «Прозорро.Продажі» www.uub.com.ua/rus/prozorro/perspektivni-rinki/spisannya-resursiv-derzhavnogo-rezervu/. З цього моменту всі без винятку відкриті торги проходять виключно чесно і відкрито. Основне завдання такої угоди зводиться до повноцінного створення відкритого ринку реалізації дерева. Завдяки такому підходу лісокористувачі, які здійснюють заготівлю лісу по всій території України, отримали можливість реалізувати персональну продукцію швидко і з максимальним прибутком.

Відкрита реалізація лісу через електронну систему Прозорро.Продажі

Ще не так давно реалізація дерева знаходилася практично в тіні, через що порушувалось величезне число законодавчих актів України. Тому твердження правил проведення торгів на електронному ресурсі з продажу необробленої деревини змогло вирішити чимало завдань і зняло безліч завдань. Подібного роду аукціони проходять максимально відкрито. Щоб зробити ставку, необхідно:

  1. Перейти на офіційний сайт Української торгової біржі.
  2. Пройти нескладну процедуру реєстрації.
  3. Вибрати цікавить слот.
  4. Взяти участь і зробити ставку.

На початкових етапах торги проходили від компаній з Києва та Житомира, але сьогодні ситуація докорінно змінилася — до них приєдналися підприємства по всій території України. Безпосередніми власниками і продавцями дерева виступають на торгах виключно вітчизняні лісові господарства. Одночасно з цим, в якості предмета торгів виступає лісова продукція з різної деревини. Всього за 1 лот є можливість придбати до 500 куб. м. промислового призначення або лісу сумарною вартістю до 300 000 гривень.

Продукції, яка надходить на торги в системі Прозорро.Продажі, цілком достатньо, щоб задовольнити поточні потреби не тільки малого бізнесу, а й великих вітчизняних і зарубіжних компаній. Завдяки цьому більше не потрібно витрачати багато вільного часу і самостійно займатися пошуком компанії, готової продати ліс за доступною ціною. З моменту переходу на акредитовану електронну площадку, все можна зробити в режимі реального часу через інтернет.

Особливості прийняття участі в торгах на електронному майданчику

Всього за кілька років існування державного підприємства «Прозорро.Продажі» було ініційовано понад 250 тисяч аукціонів в режимі онлайн. За попередніми підрахунками в них взяло участь щонайменше 15 тисяч користувачів. На сьогоднішній день загальний розмір прибутку перевищує 20 млрд. Гривень, причому цифра стабільно зростає.